Головна » Файли » Технологія с/г машинобудування » 56 С

56 С - 50-річчя випуску
05.07.2010, 10:34
Зустріч 18.06.2010 р. груп 56 М та 56 С - 50-річчя випуску!!!
З  викладачем - Лідією Володимирівною Маняніною.
Смалько Григорій Іванович – служба у ВМФ СРСР від матроса до капітана І ранга з 1960 по 1992 р. З 1993 по 2005 після звільнення в запас – зам. Директора проектного інституту. У 1966 р. закінчив Севастопольське військово-морське інженерне училище підводного плавання. 18 років служив на підводних човнах ВМФ. Закінчив службу на посаді інженера крупного судно-ремонтного заводу ВМФ. Нагороджен 2-ма орденами і багатьма медалями. Мешкає у м. Севастополь.
Добичіна Любов Іванівна – направлена на роботу на Одеський завод ім. Жовтневої революції, через кілька місяців оформилась інженером-технологом цеха дрібних серій машин. Через 4 роки перейшла в Одеський проектний інститут техніком –технологом. Інші посади: інженер-технолог; головний інженер з інструментального виробництва. Закінчила трудову діяльність на посаді завідуючої планово-виробничим відділом інституту НВО «Спецтехоснастка» у 2001 р. Мешкає в м. Одеса.
Червоненко Олександр Давидович – Кіровоградський агрегатний завод (Гідросила); Ген. директор об’єднання ЗАТ «Новомиргородський цукор»
Куперман (Гринбер) Лариса – пропрацювала на заводі «Гідросила» у конструкторському відділі 30 років інженером-конструктором. Краснова (Скляренко) Валентина Іванівна – Працювала на посаді інженера-технолога на заводі «Червона зірка» 40 років.
Ковтун (Швидкая) Ніна Володимирівна – закінчила Белоруський політехнічний інститут – інженерно-педагогічний факультет за спеціальністю інженер-механік-педагог. Працювала у технікумі сопромат, деталі машин. Потім працювала інженером-технологом, інженером-конструктором.
Чарнов Анатолій Дмитрович – служба у МВС – ик 305/6. Працював інженером-технологом; начальником механічного цеха; зам. Начальника виробництва; начальник енерго-механічної частини (гол. механік); майор ВС; начальник отряду спецкомендатури. Зараз пенсіонер (ветеран).
Категорія: 56 С | Додав: Milena
Переглядів: 320 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]